(619) 488 4528poloniaunitedca@gmail.comPlonia United - "Unity is power!" "W jedności siła!"

Zmiany w zarządzie Polonii United

Home / Uncategorized / Zmiany w zarządzie Polonii United
In Uncategorized

W związku ze zmianami w moim życiu zawodowym, zmuszony jestem do zrezygnowania z pełnienia funkcji przewodniczącego Poloniii United. Dlatego też na ostatnim zebraniu, zarząd PU jednogłośnie zaakceptował przekazanie obowiązków przewodniczącego, dotychczasowemu członkowi zarządu: Wojtkowi Boshchick. Wojtek Boshchick jest młodym, energicznym człowiekiem który wykazał się wieloma inicjatywami w czasie swojej dotychczasowej pracy w zarządzie, i jestem przekonany że z powodzeniem poprowadzi naszą organizację ku przyszłym sukcesom.

Ja ze swojej strony, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym członkom i sympatykom, którzy aktywnie brali udział w życiu Polonii United, kiedy ja miałem zaszczyt jej przewodniczyć, a jednoczenie chciałbym zwrócić się z prośbą o poparcie pracy nowego przewodniczącego i całego zarządu PU w przyszłości. Pamiętajmy że Polonia United powstała i działa dzieki kumulacji dobrej energii i oddanej pracy wielu członków naszej społeczności, jej głównym celem jest integracja środowiska polonijnego, a efekty tego działania zależą od nas wszystkich.

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie wyrazy poparcia i pragnę zapewnić, że w miarę możliwości zawsze bedę wspierał działania Polonii United,

 

Wojciech Stanislawski

 

 

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.